sobota, 13 września 2014

Dalston Leather effect polish. Porównanie efektu skóry od WIBO i Nails inc.Nails inc. to jedna z top5 moich ulubionych marek. Tak jak OPI wyróżnia się kolorówką, tak nails inc. zdecydowanie przoduje w wyznaczaniu trendów w lakierach "z efektem". Skórzane lakiery wprowadzili na rynek już jakiś czas temu, obecnie rozszerzyli gamę kolorów. Zdecydowanym minusem nails inc. jest ich cena - średnio kilkanaście £ (kiedy wychodził set z czarną skórą  i czaszkami kosztował 29£, obecnie 10£ TU, niestety dostawa tylko na Wyspach).

Lakier Dalston Leather effect  to piękny błękit. Obecnie jest dostępny w zdecydowanie niskiej jak na nails inc. cenie 5£ (TU, dostawa tylko w UK i Irlandii). Ja swój kupiłam w TK Maxx za 24,99 zł. Zdjęcia robiłam trzeciego dnia po pomalowaniu, czego efekty widać na palcu wskazującym (starty lekko lakier na czubku paznokcia).Porównując efekt skóry WIBO i Nails inc.:

  1. Efekt w nails.inc jest bardziej widoczny
  2. Nails inc. jest bardziej matowy
  3. Efekt w lakierach WIBO "ściera się" (z czasem miejscami na płytce lakier jest "wypolerowany" na kształt zwykłego lakieru - zupełnie znika efekt skóry)
  4. Lakierowi WIBO nieco bliżej do piasku (chociaż nadal twierdzę, że typowy piasek to to nie jest). W nails inc. nie wyczuwa się "grudek" przy malowaniu - pojawiają się dopiero przy schnięciu (w WIBO są widoczne praktycznie od razu przy nakładaniu lakieru)


xoxo
M

1 komentarz:

  1. Kiedys mialam jeszcze poprzedni piasek od wibo (ze starej serii) i mial identyczny efekt jak te nowe niby skorki. Jak dla mnie troche sciema i duzo bardziej wole zwykle piaski. Aczkolwiek ten kolor jest boski *.* piekna plytka btw. ;)

    OdpowiedzUsuń