sobota, 10 sierpnia 2013

Sprinkles

Cukierkowo i letnio mi :)Lakiery:

  1. Mavala Nail Shield - dwufazowy utwardzacz do paznokci
  2. Sally Hansen Hard As Nails Xtreme Wear - Fuchsia Power
  3. Sally Hansen Hard As Nails Xtreme Wear - Blue Me Away!
  4. Nails Inc Cholographic Top Coat
  5. Nails Inc Sprinkles - Sweets Way


  1. Paznokcie zabezpieczyłam Mavala Nail Shield. Pierwsza warstwa to nylonowe włókna utwardzające i uelastyczniające płytkę paznokcia. Druga warstwa wygładza. To zestaw do zadań specjalnych - używając go zapuszczałam paznokcie średnio dwurotnie dłuższe niż bez korzystania z tego wspomagacza. Niestety nie jest dostępny w Polsce (swój kupiłam w Hiszpanii) - produkt o tej nazwie dostępny na allegro nie wygląda jak oryginał (więc pewnie nim nie jest :)).
  2. Paznokcie na palcu wskazującym i środkowym pomalowałam dwiema warstwami Fuchsia Power (lakier jest bardzo napigmentowany, więc jedna też by pewnie wystarczyła).
  3. Paznokcie na kciuku, palcu serdecznym i małym pomalowałam dwiema wartwami Sally Hansen Blue Me Away! (kolejny bardzo napigmentowany lakier).
  4. Paznokcie na kciuku i palcu serdecznym pomalowałam jedną warstwą Cholographic Top Coat. Daje efekt trójwymiarowości i głebi.
  5. Paznokcie na palcu serdecznym (już na warstę Cholographic top coat) i środkowym pomalowałam jedną grubszą warstwą Nails Inc Sprinkles - Sweets Way. To mleczna baza z srebrnym, jasnoróżowym i niebieskim brokatem. Kilka warstw z powodzenie może zastąpić lakier, pojedyncza warstwa da efekt taki jak na zdjęciu.
I gotowe :)


pozdrawiam
M

2 komentarze: