sobota, 16 listopada 2013

OPI You Don't Know Jacques!

fot. Serithorn

Są lakiery, które stały się niemalże przedmiotem kultu - uwielbiane przez paznokciomaniaczki (nie sądzę, żeby to słowo się przyjęło, ale pozostawmy je na potrzeby tego posta :)), ale i przez dziewczyny do lakierów nastawione raczej obojętnie.

Takim lakierem jest OPI You Don't Know Jacques! Pierwotnie wypuszczony w 2008 w ramach La Collection de France, stał się zupełnie niespodziewanie hitem kolekcji. Obecnie należy już do standardowej linii marki.

Widziałam wiele wpisów na jego temat na wszelkiego rodzaju blogach (oczywiście na tych dotyczących paznokci, ale i szeroko rozumianych blogach lajfstajlowych). Dziewczyny zachwycały się jego niecodzienną barwą, ale i łatwością aplikacji. Również tym jak dobrze komponuje się z praktycznie każdą karnacją.

Zamarzył się i mi.

You Don't Know Jacques! jest rzeczywiście godny uwagi, idealny na jesienną porę. Bogaty ciemny brąz z nutą szarości. Przy aplikacji: lakier-anioł, nakłada się płynnie, nie smuży, dobrze kryje - ale akurat takie doświadczenia mam z większością lakierów OPI. Nie do końca wiem na czym polega jego magia - dla mnie to po prostu ładny kolor. Być może powinniśmy dać sobie kolejną szansę :)

Na zdjęciach dwie warstwy. Zdjęcia sprzed dwóch miesięcy - w tle piękne kolory jeszcze nieprzebrzmiałego lata.

fot. Serithorn

xoxo
M

1 komentarz:

  1. You are invited to take part in my "International Giveaway sponsored by Born Pretty Store"
    (Prize: A $30 Voucher)

    Visit: http://beauty-fulll.blogspot.com/2013/10/born-pretty-stores-30-voucher-giveaway.html

    OdpowiedzUsuń